To, co právě začíná.

13.01.2022

Kartu 8 disků (prozíravost) z Crowleyho Thovt tarotu vybrala ILLUZE. 


Když si člověk vyhledá informace ke kartě, hodně se píše o píli, trpělivosti, konzervativních hodnotách, primárně pak o práci - "je potřeba na něčem pilně a pečlivě pracovat". Pozornost je věnována pořádku, započetí práce, sebeovládání, vyváženosti, detailům a struktuře, potřebě postupovat ve svém růstu a zkušenostech pozvolna a s obezřetností.
Vzkazuje - "Dvakrát měř, jednou řež." a současně tu vystupuje afirmace: "Uvolňuji se a důvěřuji životu."
Nevím proč, ale tušila jsem, že tentokrát si vytáhnu něco se začátkem.
A když jsem kartu vytáhla, napadlo mne: ježiš, ta karta je krásná - vykvetlo to, co jsme zaseli... bohatě, s pevným kmenem, propletenými stonky a bohatými květy, které chrání svým stínem listy... půda je místy hnědá, místy zelená - slibuje zaručenou úrodu. Spodní (nejstarší) květy jsou uvědoměle blíže kmenu, horní se nebojí jít za sluncem. Kmen je místy až šedivý - je to skála = stabilita. Červené květy = vztahy, láska, kterou jsme do nich vkládali. Listy umí ochraňovat a přitom čerpat ze Slunce, kterého je kolem tolik...".
Vzkaz - pozor na slova, k čemu se vyjádříte, a kroky, které se rozhodnete podniknout. Přijměte za svá rozhodnutí odpovědnost. Ale když se pro něco rozhodnete, nelitujte a užijte si toho, co vám vaše rozhodnutí přinese.