Co nás v budoucnu čeká.

05.01.2021

Kartu PRINC POHÁRŮ z Crowleyho Thovt tarotu vybrala KIM13 


Vzhledem k tomu, v jaké situaci se Země nachází musím napsat, že mne tato karta na této pozici samotnou nejprve překvapila.-)
Vášnivé srdce, mistrovství silné citové touhy, něžný romantický muž, svůdce plný šarmu... Nu, mohla bych z toho udělat výklad pro ženy: Všichni muži před námi budou bez ustání padat na kolena, budou nás hýčkat a rozmazlovat, koupat v šampaňském, vsazovat do zlata a zasypávat bankovkami vysokých hodnot! Ale někde vzadu mi něco našeptává, že to tak nebude.
Aha, že už to bylo?.-)))
Vidím hada -> transformace! Věřím ve změny a doufám, že na všech úrovních žití. Snad zmizí ta rozežranost, zbytečné rozhazování a důraz na materii, na konzum. Přijde pokora, radost všedních dní, snad si začneme i vážit sebe sama, také druhých, lidské práce, moudrosti.
Orlové - jeden v otěžích, ale stejně svobodný jako ten druhý sedící na helmě. Je jen na nás necháme-li se spoutat různými nařízeními a hloupými lidmi, kteří si myslí, že jejich moc je nesmírně vesmírná.
Samotný princ je vášeň, ale i oheň, motor, který nás žene kupředu. Dívá se na hada, nebojí ničeho. Ani prožít divokou výzvu, ani zahodit vzácný lotosový květ a všeho vytouženého se vzdát.
Ano, určitě každý z nás zažívá nebo zažije nějakou ztrátu. Transformace si to žádá. Nesmíme lpět, protože na ničem materiálním ve skutečnosti nezáleží. Jde o to přijmout co přichází a přetavit v mysli v drahokam poznání.